19 marca 2013 r. - konferencja Organics Beauty

 

files/organics.jpg

 

W samym centrum Warszawy, w studio Freelance, przy ul. Koszykowej 1, goście spotkania mieli okazję zapoznać się z wysokiej jakości, czystymi produktami fryzjerskimi i kosmetycznymi, nowym stylem współpracy i Eko-koncepcjami. W programie oprócz możliwości zdiagnozowania włosów i skóry głowy przez Terapeutę Organics Beauty, obejrzenia Autorskiego Show Eko Stylisty Organics Beauty – Krzysztofa Pilarka i Eko-metamorfoz czy wzięcia udziału w Konkursie na Eko Stylistę, organizatorzy przewidzieli takie atrakcje, jak posadzenie drzewa ukrytego w butelce!

Butelki po szamponach i odżywkach przyczyniają się znacząco do zanieczyszczenia środowiska, a ich rozkład może zająć nawet ponad 500 lat. - mówi Steven Chang, gość specjalny wydarzenia, założyciel i twórca marki Organics Beauty, wielokrotnie nagradzany, światowy lider we wprowadzaniu zielonych koncepcji - Marka O’right nie tylko zadbała o to, aby opatentowane, butelki z tworzywa sztucznegoi i papierowe pudełka były w pełni biodegradowalne, ale także poszła o krok dalej – zaopatrzyła je w nasiona tak, aby Klient po zużyciu danego produktu, mógł zasadzić drzewo lub kwiat.

Innowacyjna linia produktów O’right, której Organics Beauty jest wyłącznym dystrybutorem,  jest produkowana  z czystych, specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składników ekologicznych i spełnia specjalistyczne potrzeby profesjonalnych salonów fryzjerskich w zakresie pielęgnacji włosów i skóry głowy. Receptura produktów została opracowana na bazie certyfikowanych składników roślinnych i delikatnych środków spieniających, przy zastosowaniu precyzyjnie dobranych naturalnych mieszanek zapachowych. Jedną z unikatowych cech linii jest to, iż pozwala fryzjerowi ocenić stan włosów swoich Klientów i sformułować specjalne zalecenia pielęgnacyjne, które skutecznie rozwiążą problemy z włosami i skórą głowy.

W przypadku włosów obowiązują takie same zasady, jakie dotyczą innych, ważnych aspektów naszego życia. Podstawą jest zdrowie. Niezależnie od tego, jakie fryzury są modne w danym okresie, według nas zawsze będzie obowiązywał jeden trend: zdrowy połysk. Coraz większa dostępność różnych  kosmetyków, w tym także ekologicznych sprawia, że trudno odnaleźć się w gąszczu produktów. W skład niektórych często wchodzą nie tylko korzystnie oddziaływujące na urodę ekstrakty, ale także substancje szkodliwe. W takim wypadku niebezpieczne substancje zawarte w środkach upiększających mogą zamiast pomóc urodzie, zaszkodzić jej. Niektóre z nich wywołują alergie, zaburzenia hormonalne i zaburzenia systemu nerwowego. Dlatego tak istotne jest wybieranie odpowiednich produktów, szczególnie do pielęgnacji codziennej. Organics Beauty dokonuje świadomych wyborów produktów, co do których ma pewność, że są bezpieczne i zdrowe, stworzone w zgodzie z naturą, na bazie czystych, starannie wyselekcjonowanych składników organicznych. Oferowane produkty przeszły długą drogę selekcji i testów w celu potwierdzenia ich wyjątkowości.

Wierzymy że tak długo jak wkładasz wysiłek w to co robisz, możesz zmienić to, co zwykłe w niezwykłe! 

FOTORELACJA